KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Статті експертів

Корисна інформація

Графічні схеми в Підприємство 8 у вигляді двоїчних даних

0
148
12.05.2021 Фархутдинов Айдар

Зміст:

1. Як створити довідник в Підприємство 8

2. Як зберігати графічну схему в створеному регістрі Підприємство 8 


У своїй попередній статті я розглядав спосіб створення презентацій в Підприємство 8 на основі збереження картинок в довідник. У ній використовувалося збереження в підлеглий довідник Підприємство 8. У цій же статті розберемо, як робити щось схоже, але трохи іншими способами.

                                                                   

1. Як створити довідник в Підприємство 8

Завдання стоїть таке: необхідно створити довідник Підприємство 8, в якому можна буде зберігати графічні схеми, причому при виборі елемента створеного довідника Підприємство 8 повинна відображатися схема, яку містить елемент.


     


Для виконання завдання насамперед створимо довідник Підприємство 8. Назвемо його «Графічні схеми Підприємство 8» і створимо відразу дві форми - список і елемент.

Відкриємо форму елемента і додамо два реквізита - АдресаВСховище - рядок, ГрафічнаСхема - тип графічна схема.

 

Винесемо схему на форму, а адреса в сховище буде службовим реквізитом, який видно не буде.

Тепер ми можемо створювати схеми, але нічого не збережеться, коли запишемо чи повторно відкриємо.2. Як зберігати графічну схему в створеному регістрі Підприємство 8

Щоб виправити це, створимо реєстр Підприємство 8, в якому будуть зберігатися схеми, у вигляді двійкових даних. Створений реєстр Підприємство 8 повинен бути незалежним, не періодичним і мати такі реквізити:

●      Вимірювання «Найменування» - рядок;

●      Ресурс «Графічна схема Підприємство 8» - сховище значення.

Тепер додамо кілька процедур, перша з яких буде зберігати схему в регістр відомостей при зміні.

Створимо подію для схеми «Підчасзміни», за допомогою якого при кожній зміні будемо розміщувати схему в тимчасове сховище Підприємство 8.


Наступний етап - запис в регістр відомостей при записі елемента. Напишемо код для події «ПідчасЗаписуНаСервер».

Тепер при записі елемента довідника графічна схема зберігається в створеному в Підприємство 8 регістрі відомостей. Все, що залишилося зробити, за допомогою посилання отримати графічну схему з регістра, коли відкривається форма. Використовуємо для цього подію «ПідчасСтворенняНаСервер».
Нам вдалося добитися того, щоб при внесенні змін результат зберігався.

Для повного виконання поставленого завдання залишилося всього лиш створити на формі списку такий же, як на формі елемента, реквізит типу «графічна схема Підприємство 8», додати подію «ПідчасАктивізаціїСтроки», отримати посилання з допомогою «Елементи.Список.ПоточніДанні.Посилання» і отримати графічну схему за допомогою аналогічного коду в Підприємство 8, що використовувався в процедурі «ПідчасСтворенняНаСервер» на формі елемента, передавши туди посилання. Фархутдинов Айдар 


Добавить комментарий
Message Text*
Spam bot protection (CAPTCHA)
Load image