KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Статті експертів

Корисна інформація

Облік МСФЗ і БО на прикладі «Управління корпоративними фінансами». Налаштування МСФЗ

0
1349
16.04.2018 Олена Авраменко
Зміст:
1. Можливості МСФЗ в «Управління корпоративними фінансами»
2. Налаштування МСФЗ в «Управління корпоративними фінансами»
2.1. Коректне введення параметрів обліку та облікової політики  
2.2. Заповнення плану рахунків міжнародного обліку в «1С:Підприємство»


1. Можливості МСФЗ в «Управління корпоративними фінансами»


Для підприємств, які працюють спільно з міжнародними компаніями, необхідно надавати консолідовану звітність. Автоматизація здачі консолідованої звітності в 1С:Підприємство  існує в декількох програмних продуктах. Ці програмні продукти містять блок МСФЗ. Одним з найбільш популярних таких продуктів «1С:Підприємство», є програма УКФ (Управління корпоративними Фінансами).

Як побудований облік в програмі, який вона містить функціонал, чим необхідна і зручна для користувачів?

Реалізована можливість ведення Міжнародного обліку за допомогою окремого плану рахунків і з різними режимами введення даних: онлайн, оффлайн, відкладений онлайн. Таким чином, забезпечена можливість вибору найбільш зручного для потреб користувачів режиму.2. Налаштування МСФЗ в «Управління корпоративними фінансами»

2.1. Коректний введення параметрів обліку та облікової політики


Що потрібно зробити в першу чергу?

Ввести правильно параметри обліку і облікову політику. В параметрах обліку встановлюються спеціальні правила, за якими буде працювати програма. А також режими трансляції (кореляції) з бухгалтерським обліком. Можна вести облік в різних режимах і вводити автоматично операції на підставі проведення документів основного Бухгалтерського обліку або за допомогою спеціального документа «Перенесення проводок (Міжнародний)».
2.2. Заповнення плану рахунків міжнародного обліку в «1С:Підприємство»


Далі заповнити план рахунків МО. План рахунків може бути розроблений індивідуально для компанії Замовника або завантажений з Демоверсії програми.

   
Встановити правила трансляції (або кореляції) між планами рахунків і аналітикою обліків. Як встановлюються правила трансляції (або меппінг)? Для цього є спеціальна таблиця, яку користувач може заповнити сам або звернутися до фахівців з впровадження програми. Вони допоможуть пояснити, як гнучко можна використовувати цей механізм, щоб отримувати інформативні аналітичні звіти.

  
 
На малюнках Ви можете подивитися, що аналітики можуть бути обрані не тільки з відповідних субконто рахунків бухгалтерського обліку, але і з реквізитів документів БО, або можуть бути встановлені фіксовані значення. Можна також зовсім не заповнювати аналітики.

В результаті при проведенні документів будуть формуватися операції МО:    
Документи в БО містять додаткові поля введення аналітик (коригування аналітик МО) в ручному режимі. Існує можливість встановити аналітику для окремих випадків відображення операцій. А так само є можливість не проводити конкретний документ в МО, як виняток із загальних правил обліку.

    Програма містить стандартні звіти аналізу плану рахунків Міжнародного обліку.    
  

Існує можливість налаштувати індивідуальні аналітичні звіти на підставі даних МО в призначеному для користувача режимі, з додаванням своїх рядків і колонок.

   


    Таким чином, в програмі автоматизоване відображення операцій Міжнародного обліку на основі Бухгалтерського обліку.

Олена Авраменко,
розробник «1С:Підприємство» компанії ТОВ "Кодерлайн".


Добавить комментарий
Message Text*
Spam bot protection (CAPTCHA)
Load image