KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Статті експертів

Корисна інформація

Організація контролю виконання в Підприємство 8: Документообіг

0
129
12.05.2021 Христина Удалова

Зміст:

1. Створення доручення

2. Звіти в Підприємство 8


В продукті Підприємство 8: Документообіг існує безліч варіантів організації контролю виконання. Підконтрольними можуть бути документи, і процеси, і завдання. У цій статті поговоримо докладніше про контроль виконання завдань і доручень.

                                                                   

1. Створення доручення 

Для початку розберемося, що ж таке завдання, навіщо вони потрібні і «з чим їх їдять» в ДО.

В системі реалізована можливість автоматизації роботи на рівні бізнес-процесів підприємства. Завдання є етапами єдиного бізнес-процесу.

Завдання поділяються на кілька видів залежно від дії, яке вони вимагають. У даній статті ми детально розберемо процес створення доручення - "Виконання" і контроль виконання завдань.

Як випливає з назви, завдання ставиться відповідальному співробітнику для виконання. Є можливість вказати виконавців, терміни і контролера. Виконавцями можуть бути кілька користувачів або ролей одночасно. У момент постановки завдання направляється одночасно відповідальним виконавцям і контролеру.

Розберемо приклад. Створимо новий процес розгляду вхідного документа. Переходимо на закладку "Управління процесами" → "Усі завдання". Також можна скористатися закладкою "Спільна робота" і вибрати "Усі завдання" звідти.

     

Заповнюємо коротку назву завдання, вибираємо обов'язки,  відповідального виконавця, термін перевірки і контролера.


Завдання відобразиться на робочому столі виконавця і контролера та чекатиме виконання. Виконавець може делегувати завдання та його виконання іншому співробітникові. Або після проведення всіх робіт, виконавець клацає на кнопку «ИСПОЛНЕН» в завданні, і воно відправляється на перевірку контролеру.

Контролеру доступні дві дії:

▪        «ЗАВЕРШИТЬ»  виконання, що означає підтвердження повноти виконаних робіт по завданню;

▪        «ВЕРНУТЬ» на доопрацювання, що означає несумлінне виконання доручень, що вимагає коригувань.

 


2. Звіти в Підприємство 8

А якщо у контролера безліч завдань, хід виконання яких необхідно відстежувати в режимі реального часу?

Для цього в конфігурації Підприємство 8.3 Документообіг передбачена система звітів з моніторингу процесів (про нього ми поговоримо окремо в іншій статті).
Вибираємо із зумовлених варіантів звітів Підприємство 8 необхідний:Таким чином ви можете своєчасно реагувати на недотримання термінів виконання доручень і приймати відповідні організаційні управлінські рішення.


Христина Удалова


Добавить комментарий
Message Text*
Spam bot protection (CAPTCHA)
Load image