KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Статті експертів

Корисна інформація

Установка 1С:Підприємство 8.3

0
36
30.05.2020 Ольга Васильченко
Зміст:
1. Способи отримання інсталяційного дистрибутива системи
2. Покроковий процес установки системи «1С:Підприємство»


Установка системи «1С:Підприємство» є досить простим процесом, для якого буде потрібно максимум 10 хвилин. Причому для цього не потрібно мати спеціальні навички. У цій статті ми опишемо покроковий процес установки 1С:Підприємство 8.3 й дамо відповіді на питання, які можуть виникнути під час налаштування платформи.
1. Способи отримання інсталяційного дистрибутива системи


Щоб інсталювати систему «1С:Підприємство» на ПК, необхідно скористатися інсталяційним дистрибутивом системи. Існує два способи його отримання:

1. Копіювання з диска, який надається при покупці конкретних конфігурацій 1С:Підприємство.

2. Отримання передплати ІТС, реєстрація на інтернет - майданчику і скачування дистрибутива звідти.

Пропонуємо детальніше розглянути обидва варіанти отримання інсталяційного дистрибутива. Отже, якщо ви купуєте програмний продукт 1С:Підприємство, він обов'язково комплектується інсталяційним дистрибутивом платформи відповідної конфігурації, який записується на диск. Щоб встановити додатки, необхідно вставити диск в DVD-відсік і виконати автозапуск. Після цього автоматично відкриється вікно вітання.
На вибір користувачів є два способи установки:

  • Швидка. При виборі цього варіанту дистрибутив автоматично інсталює мінімальний комплект програмних файлів, які необхідні для повноцінного функціонування «1С:Підприємство».

  • Вибіркова. Користувачі можуть самостійно вибрати перелік необхідних настановних компонентів. В даному випадку потрібно вибирати пункт «1С:Підприємство 8».


Якщо у вас немає диска, що містить інсталяційний дистрибутив, можна скачати його на сайті підтримки 1С:Підприємство. Для цього слід ввести в рядок браузера URL-адресу users.v8.1c.ru.

На завантаженій сторінці можна побачити гіперпосилання, виділені синім кольором. Вони дозволяють перейти до відповідних розділів. Нам потрібно вибрати пункт для скачування оновлень.Після того як ви натиснете на відповідний напис, відкриється сторінка з переліком розділів програмних продуктів (зрозуміло, необхідно буде авторизуватися на сайті). Серед усього списку необхідно знайти розділ з технологічними дистрибутивами Після натискання на напис з'являться додаткові підрозділи. Знаходимо рядок з потрібною назвою платформи і версією програмного продукту.При виборі конкретного ПО відкриється сторінка, де буде розміщено посилання на пряме скачування дистрибутива.

Після того як архів буде викачаний, слід розпакувати його для отримання звичного каталогу з інсталяційними файлами програми «1С:Підприємство».
У списку потрібно знайти файл з назвою «Setup». Після його запуску почнеться процес установки системи. Сама процедура є нескладною і займає небагато часу. Зазвичай при установці необхідно погодитися зі стандартними налаштуваннями, які виставлені за замовчуванням.

2. Покроковий процес установки системи «1С:Підприємство»


1. Перше вікно, що з'явилося при установці, є інформаційним вікном. На цьому етапі користувач може скасувати інсталяційні дії. Натискаємо кнопку «Далі».
2. У вікні з вибірковою установкою можна не вносити ніяких змін, оскільки для запуску 1С:Підприємство та використання 1С:Підприємство вистачає мінімального комплекту файлів, які запропоновані за замовчуванням. У другому вікні можна ввести адресу каталогу, куди слід встановити файли. Це можливо зробити, натиснувши кнопку «Змінити» і прописавши адресу вручну. Спочатку програмне забезпечення пропонується для установки на локальний диск C. На цьому етапі ви можете повернутися в попереднє вікно і скасувати інсталяційний процес. Для продовження натискайте «Далі».

3. Наступне вікно призначене для вибору основної мови з трьох запропонованих варіантів: системна установка (апріорі вибирається мова операційної системи, що використовується, Windows), англійська або російська версія. Після вибору потрібного варіанта також натискаємо «Далі»4. У новій вкладці установник пропонує підтвердити всі дані і приступити до процесу інсталяції. Для цього натискайте «Встановити».5. Після завершення інсталяційного процесу система автоматично пропонує інсталювати захисні драйвера HASP-DeviceDriver. Ця утиліта необхідна тільки в тих випадках, якщо USB-порт ПК буде використовуватися для установки апаратного захисного ключа HASP4 NET (інсталювати драйвер можна в подальшому в будь-який зручний момент через головне меню «Пуск - Програми - 1С:Підприємство 8 - Встановити HASP-DeviceDriver»). В поле необхідно ставити прапорець при використанні апаратного захисту (USB ключа). Якщо ви будете використовувати програмну ліцензію 1С:Підприємство, то прапорець потрібно прибрати. Також при використанні захисного USB ключа і оновленні програмної платформи «1С:Підприємство» (ні за первинної установки), прапорець не ставиться, оскільки будуть застосовуватися драйвери, встановлені раніше. Після рішення про інсталяції захисної утиліти натисніть «Далі».
6. Це буде останнє вікно, в якому дистрибутив повідомить про успішне завершення інсталяції «1С:Підприємство». Для прочитання довідкової інформації і відкриття файлу Readme необхідно поставити прапорець. Натискайте «Готово».На цьому інсталяція програмної платформи 1С:Підприємство завершена. Щоб запустити програму, слід кликнути на ярлик, який був розміщений на робочому столі комп’ютера. Є й інший варіант запуску: вибрати пункт меню «Пуск - Програми - 1С:Підприємство 8» і відкрити необхідний ехе файл.

Фахівець компанії ТОВ «Кодерлайн» Ольга Васильченко.


Добавить комментарий
Message Text*
Spam bot protection (CAPTCHA)
Load image