KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Статті експертів

Корисна інформація

Встановити платформу 1С:Підприємство. Інструкція

0
81
27.06.2020 Тетяна Жолудєва

Зміст:

1. Як встановити платформу 1С Підприємство 8. Способи. 

2. 1С:Підприємство дистрибутиви: відмінності 

3. Як встановити платформу 1С:Підприємство для ОС Windows 

4. Установка платформи 1С:Підприємство де ознайомитись з варіантами


Встановити платформу 1С Підприємство. Інструкція

На даний момент програмні продукти на платформі 1С:Підприємство постачаються в декількох варіантах. Це може бути 1С:Підприємство версія коробочки або електронна поставка. 1С:Підприємство версія коробочки включає в себе реєстраційну анкету, конверти з ліцензіями, інсталяційні диски і книги для користувачів і адміністраторів системи. Електронну поставку Ви отримуєте у вигляді листа електронною поштою. У цьому листі, крім кодів ліцензії, містяться також файли з дистрибутивом (програмою для установки) самої платформи і придбаного програмного продукту.
      

                                                                                   

1. Як встановити платформу 1С:Підприємство. Способи. 


Варіант 1.

Якщо у Вас 1С:Підприємство версія коробочки, файли з дистрибутивом Ви можете знайти на дисках з коробки. Мінус цього варіанту при встановленні платформи 1С:Підприємство полягає в тому, що платформа на настановних дисках часто не останньої версії. Але з огляду на те, що оновлення платформи потрібно не так часто, для звичайних користувачів такий варіант прекрасно підходить.

Варіант 2.

Якщо ви придбали електронну поставку, потрібно завантажити всі файли-вкладення з листа. Один з цих файлів і буде архівом з дистрибутивом платформи. В електронних поставках завжди остання версія платформи 1С:Підприємство на момент пересилання. Далі вам потрібно буде розпакувати архів і встановити платформу 1С:Підприємство за інструкцією, що нижче.

Варіант 3.

З офіційного сайту фірми 1С:Підприємство. При покупці базової версії або діючої передплати ІТС (Інформаційно-технологічний супровід) Вам надається доступ до матеріалів порталу 1С:Підприємство. Для доступу до оновлень і файлів Вам необхідно пройти реєстрацію на порталі 1С:Підприємство за адресою portal.1c.ru, вказавши реєстраційні дані з комплекту поставки. Цей спосіб найбільш універсальний, тому що на порталі Ви знайдете файли, щоб встановити платформу 1С:Підприємство для будь-якого потрібного вам режиму установки і для всіх операційних систем, що підтримуються. Після реєстрації всі доступні Вам релізи можна побачити за адресою releases.1c.ru/total.

Варіант 4

Звернутися до офіційних партнерів фірми 1С:Підприємство. У кваліфікованих співробітників завжди є потрібні 1С:Підприємство дистрибутиви останньої версії. Крім того, при покупці деяких програмних продуктів Вам надається певна кількість безкоштовних годин роботи фахівця. Ви можете використовувати їх для первинної установки програми.2. 1С:Підприємство дистрибутиви: відмінності 


Установка платформи 1С:Підприємство для різних операційних систем (Windows, Linux) відрізняється. Також для ОС Windows є різні файли з дистрибутивом залежно від розрядності системи. Відрізняються файли і залежно від режиму установки - серверний або файловий варіант.

При завантаженні з особистого кабінету на порталі 1С:Підприємство, Ви побачите ось такий список можливих варіантів установки.
Найпоширеніша операційна система - ОС Windows. Тому розглянемо варіант як встановити платформу 1С:Підприємство для цієї системи.

3. Як встановити платформу 1С:Підприємство для ОС Windows 


У списку з рис.1 натискаємо на рядок «Технологічна платформа 1С:Підприємство для Windows». Це установка платформи 1С:Підприємство для 32-розрядної операційної системи. Але вона підійде і для 64-розрядної. Варіант для 64-розрядної системи при спробі установки на 32-розрядну видасть помилку і не встановиться.

Зберігаємо дистрибутив платформи на жорсткий диск. Він збережеться у вигляді архіву. Розпаковуємо архів.

Перед початком роботи переконайтеся, що у вашого користувача операційної системи є права для установки програм, а на жорсткому диску достатньо місця.

Після розпакування архіву з отриманих файлів вибираємо файл Setup.exe і запускаємо його.


Розпочнеться безпосередньо установка платформи 1С:Підприємство. На екрані з'явиться вітання.


Натискаємо на кнопку «Далі». Переходимо до вибору компонентів і папки установки.Тут можна вибрати ті компоненти, які необхідні для роботи. Незалежно від того, яку папку Ви виберете для установки, деякі файли програми будуть записані в системні каталоги Windows. У загальному випадку вам потрібно залишити налаштування за замовчуванням. Натискаємо «Далі».
Вибираємо мову установки. Натискаємо «Далі».
У наступному вікні натискаємо «Встановити».
Чекаємо завершення процесу установки.
У наступному вікні помічник установки пропонує встановити драйвер захисту. Його установка необхідна в тому випадку, якщо на даному комп'ютері буде використовуватися апаратний ключ захисту (USB). Якщо ж Ви набували програму з програмним ключем захисту, галочку можна прибрати. Натискаємо «Далі»
Якщо установка завершена успішно, помічник повідомить про це в наступному вікні. Якщо не хочете читати довідкову документацію, приберіть галочку і натисніть на кнопку «Готово». На робочому столі з'явиться ярлик запуску 1С:Підприємства.    

4. Установка платформи 1С:Підприємство де ознайомитись з варіантами


Якщо у Вас 1С:Підприємство версія коробочки, до комплекту входить довідкова література. Про установку різних варіантів платформи детально написано в книзі «1С:Підприємство керівництво адміністратора».

Також за наявності реєстрації на порталі 1С:Підприємство ІТС, Ви можете перейти за посиланням 
На сайті матеріали для адміністраторів представлені в електронному вигляді.

Спеціаліст компанії «Кодерлайн»

Тетяна Жолудєва.


Добавить комментарий
Message Text*
Spam bot protection (CAPTCHA)
Load image