KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Статті експертів

Корисна інформація

Як налаштувати початкову сторінку і відключити спливаючі вікна в Підприємстві 8

0
213
13.03.2021 Касьяненко Зоя

Зміст:

1. Рекомендація оновити версію конфігурації або платформи Підприємства 8.3.

2. Рекомендація налаштувати резервне копіювання Підприємства 8.

3. Вікно підключення Інтернет-підтримки Підприємства 8.

4. Інформація про поточні виклики Підприємства 8.

5. Повідомлення про записи / проведення документа, формування звіту в Підприємстві 8.

6. Інформація про додаткові можливості версії програми Підприємство 8.


Будь-якій людині хочеться організувати свою роботу таким чином, щоб під рукою було все найнеобхідніше і сторонні речі не заважали роботі. І для користувача Підприємства 8.3 важливо налаштувати програму так, щоб зайва інформація не відволікала його увагу від основного робочого процесу.

Сьогодні ми поговоримо про те, як налаштувати початкову сторінку і прибрати спливаючі вікна в Підприємстві 8.3.

Для налаштування стартової сторінки треба перейти в «Головне меню» → «Вид» → «Налаштування початкової сторінки». Перелік доступних форм визначений: ви можете оперувати тільки тими формами, які представлені в даному налаштуванні. Форми на початковій сторінці розміщуються в дві колонки і виводяться на початкову сторінку в тому ж порядку, який встановлений в налаштуваннях. Застосування налаштувань відбувається тільки при натисканні кнопки «Ок».


Для форм «Поточні справи» і «Новини» доступні додаткові налаштування. Програма дозволяє налаштувати відображення поточних справ за категоріями. Для цього необхідно натиснути кнопку «Налаштувати» і вибрати ті пункти, справи по яким необхідно відображати на початковій сторінці.


Залишити тільки важливі новини можна за допомогою налаштування. Для цього треба відкрити «Новинний центр», перейти в налаштування і вибрати ті категорії новин, відображення яких потрібно користувачеві.
Можна в цілому вимкнути в програмі роботу з новинами в налаштуваннях Підприємства 8. Для цього в підрозділі «Новини» можна зняти галочку з пункту «Увімкнути роботу з новинами».


Далі розглянемо блокування спливаючих вікон, а точніше способи їх відключення.

Звичайно функція показу спливаючих вікон зроблена для зручності користувачів автоматизованої системи: вона інформує про зміни системи, сигналізує про необхідність виконати налаштування і т.п. Хтось користується цією інформацією в процесі роботи, комусь вона заважає і саме для них ця стаття.

Спливаючі вікна в Підприємстві 8 бувають різні, ми розберемо найбільш «популярні» з них.

                                                                   

1. Рекомендація оновити версію конфігурації або платформи Підприємства 8.3

Система сигналізує про наявність доступних оновлень платформи Підприємства 8.3.

     

Щоб відключити послугу сповіщень, треба встановити перемикач автоматичної перевірки оновлень у положення «Відключена». Шлях до налаштування: «Адміністрування» → «Інтернет і підтримка користувачів» → «Оновлення версії програми» → «Перевірка доступних оновлень».


2. Рекомендація налаштувати резервне копіювання Підприємства 8.

Сповіщення про необхідність налаштувати автоматичне резервне копіювання Підприємства 8 за визначеним розкладом. Копіювання дозволяє знизити ризики втрати даних, введених в інформаційну базу Підприємства 8. Відключити дане оповіщення легко, але правильним варіантом все ж є налаштування автоматичного резервного копіювання. Виконується вона там же, де і відключається.

Відключається оповіщення в розділі «Адміністрування» → «Обслуговування» → «Створення резервної копії і відновлення» → «Налаштування резервного копіювання» зняттям прапора «Виконувати автоматичне резервне копіювання».3. Вікно підключення Інтернет-підтримки Підприємства 8

Вікно для внесення своїх реєстраційних даних для підключення до сервісу підтримки Підприємства 8.


Прибрати типовими способами вікно підключення Інтернет-підтримки можна лише вказавши реєстраційні дані до порталу Підприємство 8: ІТС.


4. Інформація про поточні виклики Підприємства 8.

Поточні виклики - це показники продуктивності. Вони показують розробнику інформацію про кількість і тривалість дзвінків сервера, а також обсяг прийнятих та переданих даних.Поточні виклики відображаються не в спливаючих вікнах, а інформація виводиться окремим рядком у нижній частині екрана. Але так як ця інформація теж може бути зайвою для користувачів, розповім, як її відключити. Для цього необхідно зняти прапор «Відображати прапор продуктивності» в параметрах сервісу.5. Повідомлення про записи / проведення документа, формування звіту в Підприємстві 8.

При виконанні будь-яких дій у програмі, будь то запис нового елемента довідника або проведення звіту в Підприємстві 8, у правому нижньому кутку з'являється інформаційне повідомлення. Часто воно закриває потрібну інформацію в цьому самому об'єкті / звіті.


Прибрати це спливаюче вікно можливості немає, але його можна пересунути в найбільш зручне місце і максимально зменшити.


При закритті програми пропонується підтвердити свої наміри або продовжити роботу в програмі.


Щоб відключити дане повідомлення, треба в персональних налаштуваннях прибрати прапор «Запитувати підтвердження при закритті програми».6. Інформація про додаткові можливості версії програми Підприємство 8.

Вікно з корисними посиланнями про версії програми Підприємство 8 відкривається при запуску системи. Відключити його досить просто - достатньо зняти прапорець «Показувати при початку роботи». При наступному запуску програми інформаційне вікно не відображатиметься на вашому екрані.


Також можна відключити це повідомлення (а при необхідності і повернути відображення), знявши той же прапор, запустивши вікно в розділі «Адміністрування» → «Налаштування користувачів і прав» → «Персональні налаштування користувачів» → «Налаштування користувачів» → «Інформація при запуску» .
Касьяненко Зоя


Добавить комментарий
Message Text*
Spam bot protection (CAPTCHA)
Load image