KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Статті експертів

Корисна інформація

Монопольний режим в Підприємство 8

0
70
03.03.2020 Олег Мороз


Зміст:


1. Монопольний режим в Підприємство 8. Приклад використання і умови установки режиму
2. Як встановити монопольний режим в Підприємство 8?  1.  Монопольний режим в Підприємство 8. Приклад використання і умови установки режиму


В Підприємство 8  існує особливий режим програми. Він називається монопольний режим. У більшості випадків роботи він не використовується, тому що не потрібен. Але існують моменти, коли без нього ніяк не обійтися.

Наприклад, коли необхідно очистити помічені на видалення об'єкти. Якщо спробуєте видалити непотрібні об'єкти, коли ще хтось крім вас в базі, то це не вийде. Система видасть повідомлення про помилку.

Також існують умови, які необхідно виконати, якщо хочемо встановити монопольний режим. Наприклад, в базі не повинно бути нікого більше. В іншому випадку виконувати дії, які запланували, буде неможливо.

Особливо важливий момент, про який не варто забувати, це те, що у користувача повинні бути права на установку цього режиму.

І остання умова полягає в тому, що в системі не повинно виконуватися ніяких транзакцій.

Якщо щось пішло не так через описані вище причини, то система видасть приблизно таку помилку:


1.jpg


Я думаю, ви знаєте, що необхідно зробити в такому випадку.

До речі, знаєте який найважливіший процес в режимі підприємства виконується в монопольному режимі Підприємство 8? Не знаєте? Це ж згортка бази Підприємство 8.3 на певну дату.

2. Як встановити монопольний режим в Підприємство 8? 


Розробникам легко встановити цей режим, всього лише в коді необхідно написати:

УстановітьМонопольнийРежим(<МонопольнийРежим>)

МонопольнийРежим - це параметр в залежності від значення, яке передається, встановлює або знімає монопольний режим. Має два значення:

●      Істина;

●      Брехня.

Перше значення прописується, коли нам необхідно встановити наш однокористувальницький режим. Друге - протилежне першому і відключає його.

Легко і просто перевірити встановився монопольний режим Підприємство 8 чи ні можна за допомогою невеликого методу: МонопольнийРежим ();

Цей метод повертає значення, в якому показано - встановлений наш режим чи ні.

До речі, цікавий момент: базові версії конфігурацій якраз використовують метод роботи в монопольному режимі Підприємство 8 ,в якому працює тільки один користувач в системі.

І ще один момент: в клієнт-серверному варіанті бази, однокористувальницький режим не встановлюється.

Потрібно вчиться, постійно вчиться, щоб стати хорошим фахівцем. Адже ми ніколи не знаємо, коли наші знання можуть стати в нагоді.Фахівець компанії ТОВ «Кодерлайн» Олег МорозДобавить комментарий
Message Text*
Spam bot protection (CAPTCHA)
Load image