KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Статті експертів

Корисна інформація

Передачі параметрів з форми в модуль об’єкту 1С 8.3 на прикладі експортних змінних

0
45
27.12.2019 Ігор Цебо


Зміст:

1. Завдання передачі параметрів 1С
2. Реалізація з модулем об’єкта документа 1СІноді виникає необхідність передачі параметрів 1С, встановлених в певній керованій формі документа 1С, в модуль об'єкта 1С 8.3. При цьому вкрай небажано створювати окремі реквізити для цього документа. Тому в даній ситуації можна користуватися глобальними змінними 1С. Надалі вони можуть бути використані в процедурах і функціях цього модуля. Якщо змінна визначена з ключовим словом «експорт», то вона буде доступна поза даного модуля.


  1.  Завдання передачі параметрів 1С


Припустимо, є якийсь документ, на основній формі документа якого розташовується гіперпосилання в 1С, що викликає іншу форму з введенням певних налаштувань. Необхідно, щоб після вибору налаштувань, вони були передані в модуль об'єкта 1С 8.3 документа для подальшої обробки в процедурі проведення.

2. Реалізація з модулем об’єкта документа 1С

1.jpg

У модулі основної форми документа в обробнику події 1С кнопки, що відкриває форму з вибором налаштувань, необхідно вказати процедуру Новий Опис Оповіщення (). Це визначає результат після закриття форми налаштувань в 1С 8.3.


1.jpg

У формі налаштувань для збереження і передачі параметрів 1С (у нашому випадки це структура) необхідно вказувати процедуру Сповістити Про Вибір ()

   1.jpg

Далі потрібно створити саму процедуру оповіщення, в якій будемо обробляти в результаті закриття форми налаштувань. Як приймач створюємо реквізит основної форми Параметри Переоцінки (можна створити глобальну змінну в модулі основної форми) і в неї передаємо результат закриття.

1.jpg

І на заключному етапі (наприклад, в процедурі Перед Запис На Сервері () передамо з реквізиту форми збережену структуру налаштувань в глобальну змінну, яку визначали в модулі об'єкта документа.

1.jpg

В результаті налаштування, вибрані на дочірній формі, відкритої з основної форми документа, тепер доступні в модулі об'єкта і можуть бути оброблені в будь-якій його процедурі, наприклад, в процедурі проведення.Фахівець компанії ТОВ «Кодерлайн» Ігор ЦебоДобавить комментарий
Message Text*
Spam bot protection (CAPTCHA)
Load image