KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Статті експертів

Корисна інформація

Сховище значень в Підприємство 8

0
151
12.03.2021 Олег Мороз

Зміст:

1.     Приклад із зображенням товару

2.     Копії бази


Мало хто знає переваги такого спеціального об'єкта в мові Підприємство 8, як сховище значень.

Сховище значень - це певний об'єкт мови в конфігурації, який може зберігати інформацію будь-якого типу: файли програм Word, Excel, PDF або  обсяги графічної інформації. Тобто цей об'єкт може зберігати будь-яку необхідну інформацію.

Вибрати такий тип можна для реквізитів всіх об'єктів, де їх можна використовувати. Наприклад, реквізити довідників, документів. Також можна його встановити як тип константи і зберігати інформацію на більш глобальному рівні.

Хочу звернути увагу, що вся робота довідників, імена яких носять частково ім'я власника довідника, а частково «Приєднані файли», побудована на реквізиті з типом «Сховище значень».


   

1. Приклад із зображенням товару


Давайте розберемо на прикладі. У нас є зображення товару, і нам необхідно автоматично, під час завантаження номенклатури, завантажувати і зображення. Для цього необхідно, щоб був довідник «НоменклатураПриєднаніфайли» з одним реквізитом і з потрібним нам типом. Після цього ми вибираємо потрібний файл із зображенням і завантажимо його. Все легко і просто. Звичайно, при завантаженні безлічі файлів можуть виникнути проблеми, але тільки в моментах, які Ви можете не знати або десь помилитися.


Вище наведено приклад того, як можна працювати зі сховищем і розташовувати туди дані. Існує один момент, на який я хотів би звернути Вашу увагу. Це розрахунок ступеня стиснення. Максимальне стиснення, яке ми можемо призначити - це 9. Цей режим програми стискає файли так, що вони займають мало місця і не обтяжують базу.

Щоб очистити значення цього об'єкта, досить тільки встановити йому значення «Не визначено».


2. Копії бази


До речі, мало не забув про один важливий факт про цей об'єкт.

Якщо у Вас налаштоване резервне копіювання бази будь-якими засобами, і Ви помістили в базу якийсь потрібний Вам файл, то він теж буде збережений в копії і в будь-який момент можна отримати цей файл. Навіть через роки, якщо, звичайно, стільки часу у Вас зберігаються копії баз.
Спеціаліст компанії «Кодерлайн»

 Олег МорозДобавить комментарий
Message Text*
Spam bot protection (CAPTCHA)
Load image