KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Статті експертів

Корисна інформація

Як отримати унікальний ідентифікатор GUID в Підприємство 8

0
83
03.03.2020 Ірина Оргіна

Содержание:


1. Що таке GUID в Підприємство 8?
2. Чим відрізняється GUID від UUID? 
3. Як отримати унікальний ідентифікатор знаючи UUID в Підприємство 8


  1.  Що таке GUID в Підприємство 8?

GUID - це об'єкт матричної таблиці в системі бази даних з шістнадцяткових символів, укладених в круглі дужки і прописаних через дефіс. Він формується з урахуванням часу і місця, яке зазначає на розташування цього об'єкта (довідника, документа). Перша половина цього коду є розрахунком часу, друга - місцем, де зберігається об'єкт. GUID в Підприємство 8 створюється в момент створення об'єкту. Подібно до масивів об'єкт зберігається в певній таблиці, на певному стовпці з певним рядком. При певному попаданні в ці 100 наносекунд можуть формуватися абсолютно ідентичні об'єкти. Це настільки малоймовірно, як перевірити на унікальність все значення за 10 млрд років.

У Базі даних для кожного об'єкта призначений свій глобальний унікальний ідентифікатор - GUID (Globally UniqueIdentifier). Це є посилання з 32 символів, розділених дефісами, яке складається з 16 октетів. У першій частині міститься час створення унікального ідентифікатора, в другій - лічильник і MAC-адресу. Відлік часу для генерації коду Guid йде з 15 жовтня 1582 року з інтервалом на 100 наносекунд.

Ось так виглядає GUID БД Підприємство 8: 3de72ee8-f8b2-11e4-92f1-0050568b35ac

Його UUID можна отримати за посиланням.

e1cib / data / Документ.ПрибутковийОрдерНаТовари? ref = 92f10050568b35ac11e4f8b23de72ee8

Це дзеркальне відображення унікального ідентифікатора в Підприємство 8.3.

 

1.jpg


1.jpg


1.jpg


1.jpg


Збіги різних об'єктів однієї бази вкрай малі, тому що загальна кількість згенерованих ключів становить 2128 або 3,402 * 10в38.

Цей 128-бітний код інформації визначається посиланням на тип метаданих, що містить інформацію про об'єкт. Генерація Guid відбувається не тільки в просторі, але і в часі псевдовипадковим набором чисел. Безперервно сформовані GUIDи використовуються в якості первинних ключів в базі даних. 
2. Чим відрізняється GUID від UUID? 


UUID - універсально-унікальний ідентифікатор за даними всесвітньої організації стандартизації версії RFC4122. Цей термін використовується в специфікаціях протоколу Windows як синонім GUID в Підприємство 8. Він повинен бути повністю технічно сумісний з RFC4122. З рекомендацій Міжнародного стандарту: "Всі стандарти UUID, відповідно до цієї Рекомендації, повинні мати біти варіанту з бітом 7 октету 7, встановленим в 1 і біт 6 октету 7, встановленим в 0".


 


3. Як отримати унікальний ідентифікатор знаючи UUID в Підприємство 8


Отже, як же отримати GUID знаючи UUID в Підприємство 8?

У конструкторі запиту необхідно створити запит:

ДовідникПосилання = Довідники.Ім’яДовідника.ЗнайтиЗаНайменуванням( «Найменування»);
GUID = ДовідникПосилання.УнікальнийІдентіфікатор 

Для встановлення відповідності об'єктів різних БД використовується GUID.

Необхідно вказати вузол обміну і тип об'єкту (склад, договір, контрагент і т.ін.). У «джерелі» бази даних потрібно вказати об'єкт, з яким буде встановлюватися відповідність з об'єктом з «приймача» БД.


Фахівець компанії ТОВ «Кодерлайн» Ірина ОргінаДобавить комментарий
Message Text*
Spam bot protection (CAPTCHA)
Load image