KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Статті експертів

Корисна інформація

Як заблокувати спливаючі вікна в Підприємстві 8

0
167
01.08.2021


  Зміст:

1. Налаштування спливаючих вікон для користувачів Підприємства 8

2. Блокування спливаючих вікон за допомогою налаштувань показників продуктивності

 

 

Спливаючі вікна Підприємства 8 мають різне смислове навантаження, яке може бути актуальне тільки для адміністратора, але вимагає відключення на робочому столі рядового користувача. Тому налаштування спливаючих вікон по включенню / відключення різних підказок, службових повідомлень залежать від їх призначення. Приклади налаштувань будуть розглянуті на підставі Підприємства 8: Управління холдингом 3.0, але вони так само є актуальними для більшості інших програмних продуктів Підприємства 8.

1. Налаштування спливаючих вікон для користувачів Підприємства 8

 

В Підприємстві 8 передбачено періодично спливаюче вікно про необхідність встановлення актуальної версії платформи або конфігурації, яке за замовчуванням встановлено для всіх користувачів, але не несе цінної інформації, крім як для адміністратора. Воно може виникати і при відкритті програми, і при роботі в ній. Може знаходитися в нижньому правому куті, поверх інших вікон системи, ускладнюючи роботу в програмі.


Повідомлення про нові релізи програми Підприємство 8 є новинною складовою, тому налаштування по блокуванню спливаючих вікон варто проводити через довідник «Новинний центр» по кнопці «Налаштування».


У вікні «Налаштування відображення новин» на закладці «Стрічки новин» потрібно зняти прапорець з оновлень і підтвердити дію натисканням кнопки «Ок». У цьому випадку оповіщення про нові релізи припиняться.


Така дія актуально для поточного користувача. Щоб налаштувати для всіх, потрібно перейти в розділ «Адміністрування» - «Інтернет-підтримка і сервіси».


У групі «Новини» потрібно скористатися гіперпосиланням «Управління новинами».


На закладці Підприємство 8 «Налаштування користувачів» представлено список користувачів, за якими можна виконати персональні налаштування по отриманню системних сповіщень. Робиться це натисканням кнопки «Налаштування користувача».


У вікні налаштувань при переході на закладку «Стрічка новин», зняття прапорця з новин з оновленнями відключить відповідні повідомлення для користувача.


Важливо враховувати, що деякі новини не піддаються налаштуванню через неактивну графу включення / відключення. Пов'язано це з налаштуванням самої стрічки новин, а саме - полем «Обов'язковість» і заданим значенням «Користувач завжди отримує новини по цій стрічці новин».
Тобто для того щоб користувач мав свободу і можливість вибору в отриманні тих чи інших повідомлень, у тому числі що стосуються оновлень, має бути встановлене значення «Користувач сам вирішує, отримувати йому новини по цій стрічці новин чи ні».Також вікно про необхідність підняття релізу, спливаюче при відкритті програми, можна відключити в тому ж розділі «Адміністрування», у групі «Оновлення версії програми», встановивши значення «Відключено».


Крім цього, у програмі може бути включена панель з інформацією за викликами серверів для Підприємства 8, яка актуальна для розробників.


Для її приховування потрібно перейти в «Головне меню» - «Сервіс» - «Параметри» і зняти прапорець з параметра «Відображати показники продуктивності».Таке налаштування можливе не тільки в режимі Підприємства, а й через конфігуратор.

2. Блокування спливаючих вікон за допомогою налаштувань показників продуктивності.

Ще один варіант, як заблокувати спливаючі вікна - налаштування показників продуктивності. Тут можна вибрати необхідні показники або відключити зовсім - тоді сіра панель залишиться видимою, але не буде видно інформацію. Для цього потрібно натиснути на ярлик показників продуктивності і перейти в налаштування, де вибрати / виключити потрібні показники.
Якщо виникає оповіщення з рекомендацією налаштування резервування бази, то його можна відключити, натиснувши на спливаюче вікно і встановивши прапорець «Більше не нагадувати».Також зробити це можна через розділ «Адміністрування», групу «Резервне копіювання та відновлення», перейшовши за гіперпосиланням «Налаштування резервного копіювання».Спеціаліст компанії ООО «Кодерлайн»
Єлизавета Танцюра

Добавить комментарий
Message Text*
Spam bot protection (CAPTCHA)
Load image