KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Новини

Події і заходи компанії

Новини компанії

Слухачі «IT-Академії» успішно склали сертифікаційний іспит

Слухачі «IT-Академії» успішно склали сертифікаційний іспит
17 Лютого 2020

За результатами двох місяців навчання в «IT-Академії», організованій компанією «Кодерлайн-Україна» у Львові, слухачі успішно склали сертифікаційний іспит «1С:Професіонал» на знання платформи «1С:Підприємство 8.3». Його складання було обов’язковою умовою під час набору слухачів у січні поточного року.

Нагадуємо, що головною ціллю організації безкоштовних курсів була підготовка програмістів 1С для роботи в компанії. За результатами співбесіди відібрали десятеро людей, які розпочали навчатись в лютому. В перший місяць акцент здійснювався на базові теоретичні знання курсу 1С. За його результатами залишили шестеро слухачів. Другий місяць навчання був присвячений рішенню практичних завдань оперативного обліку на базі типового рішення «1С:Управління торгівлею 11» і на платформі. Як уточнила керівник курсів, сертифікований викладач ЦСО, працівник «Кодерлайн» Мар'яна ЛУЦИШИН, два курси було взято для того, щоб слухачі в подальшому змогли обрати найбільш вигідний для кожного варіант – комусь ближче консультування, а в когось виходить програмувати (тобто в пріоритеті більш технічний напрямок).

Етап, котрий розпочався у квітні, буде присвячено вивченню бази і підготовки до сертифікації, а також практичній роботі із обраного напрямку, тому слухачі зайняті повний робочий день в офісі компанії. Керівник курсів виконує лише роль координатора, відповідає на запитання, обговорює складні моменти.

Слухачі, які обрали напрямок консультацій, самостійно готуються до складання іспиту «1С:Професіонал» на знання програми «1С:Управління торгівлею» і «1С:Спеціаліст-консультант» з цього ж продукту. Результати сертифікації будуть основою для прийому на роботу в компанію.

Слухачі, які обрали напрямок по платформі, зараз проходять онлайн-курс із підготовки до іспиту «1С:Спеціаліст» і отримують невеликі завдання з корпоративної програми із розробки нетипових рішень під наглядом досвідчених колег. За результатами подібної практичної роботи також буде прийнято рішення щодо прийому на постійну роботу. І вже зараз є плани із залучення стажерів до безпосереднього виконання завдань клієнтів.

Тобто варіант підготовки спеціалістів для компанії засобом навчання на подібних курсах оправдовує себе: новенькі отримують теоретичні знання і практичний досвід від спеціаліста. Свій досвід здобуває і керівник курсів, оскільки вперше виступає у такій ролі. «Результати складання іспитів будуть відомі за підсумками повного курсу навчання», - уточнила Мар'яна Луцишин.

?>