KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Новини

Події і заходи компанії

Все

Студенти «ІТ-Академії» поповнюють кількість сертифікатів 1С:Підприємство в компанії

Студенти «ІТ-Академії» поповнюють кількість сертифікатів 1С:Підприємство в компанії
10 Червня 2016

У компанії «Кодерлайн» чергове поповнення сертифікатів у працівників декількох відділів. Так, консультант-аналітик Елена Широкова (м.Москва) отримала сертифікат «Професіонал. ERP Управління підприємством 2», працівників відділу теремаркетингу Алена Груник (м.Львів) – сертифікат «1С:Професіонал» із продажу «1С:Підприємство 8 для госпрозрахункових організацій»

І знову приємні новини від студентів «ІТ-Академії» (курси підготовки програмістів 1С:Підприємство, організовані компанією у Львові) – Василь Ставінський і Тетяна Невзорова склали іспит і отримали сертифікат «Спеціаліст – консультант» зі знань можливостей типової конфігурації «Управління торгівлею 11»

Звертаємо увагу, що за дуже короткий термін і Василь і Тетяна змогли підготуватись і скласти декілька іспитів на знання особливостей і можливостей програмних продуктів 1С:Підприємство, тому у їх арсеналі вже по 2-4 сертифікати. Гідний приклад для похвали і повторення колегами!

В цілому, на початок червня у компанії «Кодерлайн» налічується 511 сертифікатів різного рівня гідності із різних продуктів 1С:Підприємство.

?>