KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Новини

Події і заходи компанії

Все

Особливий формат зібрання для розгалуженої компанії

Особливий формат зібрання для розгалуженої компанії
02 Серпня 2016

В режимі онлайн-конференції відбулось спільне зібрання компанії «Кодерлайн» за результатами півріччя.Були підключені 12 офісів в Росії та Україні, де зібрались працівники всіх офісів, також окремі спеціалісти, які знаходяться у відрядженнях в клієнтів з інших міст. Окрім основних доповідачів у Москві до розмови міг приєднатись чи поставити питання будь-хто із регіонів. Такий формат дозволив об’єднати 200 працівників компанії у єдине ціле, відчути причетність до великої сім’ї «Кодерлайн».

Проведення заходу збіглось з Днем народження «Кодерлайн-Україна» - виповнилось 2 роки з моменту офіційної реєстрації, тому озвучені на початку розмови привітання і аплодисменти були доречі і приємні.

Відкрив зустрічкерівник компанії Андрій БЕРБЕКА, який нагадав про головну стратегічну ціль – стати першими на ринку онлайн-послуг і третіми в рейтингу компаній-франчайзі 1С.

Досягнути цього можна за рахунок активного продажу, розподіленої схеми роботи, аутсорсингу галузевих рішень/компетенцій. Як зазвичай, основними цінностями для працівників залишаються робота в задоволення, чесність, вітається активність та ініціативність, помножені на безперервний процес навчання.

Такі підходи дають результат: якшо на початку 2016 року компанія посідала 39-ю позицію у загальному рейтингу, то наприкінці червня перемістилась вже на 25-у позицію, побільшало на 164 сертифікати 1С, а кількість впроваджених рішень збільшилась на сотню.

Приростає компанія і чисельністю: за минулі півроку з'явились та/або у процесі запуску нові відділи впровадження у Москві, Санкт-Петербурзі, Волгограді, Володимирі, створені відділи телемаркетингу у Червонограді, Мукачево, Кривому Розі, відділ обробки в Мукачево. Нові працівники активно включились у роботу, закріпились і показують хороші результати.

Подальші плани з розвитку компанії стосуються розширення комерційної служби систематизації акаунтингу, підбору спеціалістів 1С, проектного виробництва, Інтернет-просування і ще ряду пунктів.

Цитатою Джеффа Хейдена щодо важливості вміння продавати розпочав свій виступзаступник керівника компанії Ігор ШЛЕПАНОВ, і перейшов до стану справ продаж – двигуну компанії. Є позитивний ріст кількості клієнтів, унікальних контактів, вхідних дзвінків, лідів. У планах – подальше регулярне навчання працівників, підвищення ефективності обробки вхідних звернень, робота з партнерами, запуск служби продакт-менеджменту, а також отримання всіх статусів 1С.

Керівник проектного напрямку Андрій НЕСТЕРЕНКО, перелічив зроблене, звернув увагу колег на плани, які стосуються поповнення компанії новими працівниками, підвищення кваліфікації вже працюючих, залучення працівників регіональних офісів на проекти, і ще декілька пунктів, які стосуються специфіки роботи керівників проектів.

Після всіх виступів перейшли до питань із офісів, і нагородження: були названі лідери продаж серед менеджерів комерційної служби, відзначені лідери виробничих відділів. Тим, хто знаходився у головному офісі в Москві одразу було вручено пам’ятні сувеніри, решті передадуть до регіонів.

Після завершення офіційної
частини почалось неформальне спілкування: в Москві зробили красиве групове
фото, у Львові, Червонограді, Мукачево відзначили двохріччя «Кодерлайн-Україна»,
а в Кривому Розі свято продовжили ще й з DJ сетом!?>