KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Новини

Події і заходи компанії

Все

До зустрічі на Бізнес-конференції 1С:ERP FORUM в Києві 14 грудня!

До зустрічі на Бізнес-конференції 1С:ERP FORUM в Києві 14 грудня!
06 Квітня 2020

Команда компанії «Кодерлайн-Україна» візьме участь в Бізнес-конференції 1С:ERP FORUM, яка відбудеться 14 грудня в Києві. Захід буде присвячений виходу нових продуктів для корпоративного ринку. В рамках конференції відбудеться презентація функціональних можливостей нового інноваційного продукту «BAS ERP».

Як заявляють організатори, метою конференції є ознайомлення учасників з новими можливостями підвищення ефективності управління підприємством, організації обліку, контролю і аналізу фінансових і матеріальних ресурсів; обмін досвідом впровадження «1С:Підприємства» на корпоративному ринку, а також обговорення планів розвитку «BAS ERP», галузевих і спеціалізованих рішень на його основі.

Серед ключових доповідачів - керівники і провідні фахівці підрозділів розробки платформи «1С:Підприємство», розробки і просування «BAS ERP» та інших прикладних рішень.

Буде організований вернісаж, де серед інших учасників представить свій стенд і «Кодерлайн-Україна», а фахівці компанії розкажуть про досвід впровадження продукту в різних компаніях, дадуть відповідь на запитання користувачів, проконсультують з питань автоматизації в ході безпосереднього спілкування.

Участь для представників підприємств – безкоштовна, за умови обов'язкової попередньої реєстрації. Для цього треба відправити листа на пошту ogarasimovich@koderline.com , вказавши про себе наступні дані:

1. П.І.Б.

2. Назву компанії, посаду

3. Сайт компанії

4. Електронну адресу (обов'язково корпоративну)

5. Контактний номер телефону.

Кількість місць в залі обмежена, тому організатори просять від однієї компанії заявляти не більше 2-х учасників. Подати заявку на більшу кількість учасників не забороняється, і якщо будуть місця, то нададуть їх, але в разі відсутності місць залишають за собою право відмовити у відвідуванні 3-го і більше співробітників від однієї компанії.

?>