KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Новини

Події і заходи компанії

Все

Кривий Ріг: перший рік успішної роботи

Кривий Ріг: перший рік успішної роботи
16 Жовтня 2019

Перший рік трудових буднів, проведених на робочому місці, відзначили працівники відділу впровадження компанії «Кодерлайн» у м. Кривий Ріг (Дніпропетровська обл). Цю вагому дату у своїй історії дружний колектив спеціалістів 1С зустрів у активному виробничому процесі, а хтось, навіть, у відрядженні в клієнта.

За словами куратора відділу, керівника відділу впровадження (м.Львів) Анни ЧАЩИНОЇ, за минулий рік зросли професійно, розширили компетенції, склали нові сертифікаційні іспити на знання особливостей застосування різних програмних продуктів 1С, накопичили досвід роботи у процесі серйозних проектів і продовжують кожного дня доповнювати список виконаних завдань у багатьох клієнтів.

Ось лише декілька штрихів до загального портрету.

Єлизавета ТАНЦЮРА отримала сертифікат «1С:Професіонал» по програмі «1С:Документообіг» і підтвердила знання на проекті великої нафтової компанії. Це був її перший досвід в якості керівника проекту, і Єлизавета впоралась з ним блискуче, завоювавши повагу користувачів тим що, відгукувалась на всі запити, пропонувала грамотні рішення завдань, доступно пояснювала порядок роботи з програмою.

Свій перший досвід в якості технічного керівника проекту Світлана ШИЧКОВА здобула під час впровадження програми «1С:Управління торговим підприємством для України» у великій виробничій компанії. Клієнтом були поставлені завдання у декількох предметних галузях, тому проект став серйозним випробуванням для молодого спеціаліста 1С, і Світлана з ним впоралась, проявивши витримку, наполегливість.

Працюючи в команді досвідчених колег із впровадження «1С:ERP Управління підприємством 2.0» у великого клієнта – системного інтегратора, Анна ОСИПЧУК отримала хороший досвід. У її випадку цінним став не тільки досвід участі у проекті такого рівня, але і грамотне, добросовісне виконання поставлених завдань, вміння знаходити спільну мову із користувачами, прислухатись до їх побажань.

Залучення до виконання завдань із різних продуктів 1С дають можливість Сергію КУЛАЖЕНКО демонструвати свої знання, вміння швидко орієнтуватись і виконувати поставлені завдання, чим задовольняти вимоги клієнтів, приносячи додаткові пункти до скарбниці позитивного ставлення клієнтів до компанії. Також колеги знають Сергія як безвідмовну людину, яка вміє забезпечити безперебійну роботу техніки у всьому регіональному офісі (відділи впровадження і телемаркетингу).

Працюючи на проектах, Сергій ТИМОФЄЄВ складає хороше враження у очах всіх оточуючих – користувачів, колег по компанії-замовника, акаунт-менеджерів нашої компанії. При цьому масштаб компанії клієнта і складність впровадження значення не мають, картина співпраці виходить приблизно однакова всюди. Один із серйозних замовників – великий логістичний оператор підтвердив своїм відгуком на адресу компанії серйозний рівень професіоналізму Сергія, його відповідальність, порядність, скромність, а також вміння працювати і бажання працювати в команді.

Успіхів у сьогоднішній і подальшій роботі, колеги!

Масштабних проектів, цікавих завдань і професійного зростання!

?>