KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Новини

Події і заходи компанії

Новини компанії

Компанія «Кодерлайн» отримала статус Золотого сертифікованого партнера «Бітрікс»

Компанія «Кодерлайн» отримала статус Золотого сертифікованого партнера «Бітрікс»
19 Січня 2017

Компанія «Кодерлайн» отримала статус Золотого сертифікованого партнера «Бітрікс», ;раніше це були статуси «Бізнес-партнер «Бітрікс» і сертифікованого партнера. Підвищення статусу стало можливим після успішного складання фахівцем компанії Максима ДУБЕНКО тестів за програмою «Користувач сервісу Бітрікс24». Це підтверджено відповідними сертифікатами, і тепер Максим є експертом по продукту «Бітрікс24».

- Підготовка фахівців з напряму «Бітрікс» з числа співробітників нашої компанії, підвищення їх кваліфікації входить в плани по розвитку послуг, що надаються, тому що програмні продукти «Бітрікс» є популярними, затребуваними, користувачі цікавляться ними, і ми готові не тільки продавати продукти компанії «Бітрікс», а й надавати технічну підтримку при їх впровадженні, доопрацювання та експлуатації, - зазначив керівник напрямку Андрій ХОМИШИН.

Будь-який бажаючий має можливість спробувати Бітрікс24 вже зараз, зареєструвавшись на сайті.

Доступна демо-версія на 30 днів повного хмарного функціоналу Бітрікс24, і кожен бажаючий має можливість створити свій Бітрікс24. Також протестувати цю гнучку універсальну систему можна за допомогою безкоштовної версії до 12 користувачів з можливістю подальшого переходу на платні тарифи.

Нагадаємо, що Корпоративний портал Бітрікс24 (КП) - це програмне забезпечення, що надає співробітникам компанії, клієнтам і простим користувачам доступ до різної службової інформації компанії. Доступ може бути організований як з внутрішніх, так і з зовнішніх мереж з метою організації виробничої діяльності.

Бітрікс24 - програма, яка використовує різні інструменти організації групової та індивідуальної роботи:

-знайомиться по Інтернету веб-інструменти (миттєві повідомлення, хмари тегів, форуми, блоги);

-єдиний файлове сховище з контролем версій;

-єдиний календар і завдання як інструмент планування діяльності;

-необмежена кількість робочих груп, можливість користувачам самостійно

-створювати і модерувати групи;

-гнучка система настройки прав;

-морфологічній пошук, який істотно полегшує співробітникам життя.

і багато інших.

Бітрікс24 працює в будь-яких браузерах. Для застарілих версій браузерів, а також для операційних систем лінійки Mac є деякі обмеження в функціоналі.?>