KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Новини

Події і заходи компанії

Новини компанії

Компанія «Кодерлайн» опублікувала 700 впроваджених рішень

Про компанію
15 Вересня 2017

У довіднику «Впроваджені рішення» у нашій компанії «ювілейна» статистика - 700 впроваджених рішень. Всі ці рішення беруть участь в моніторах, і половина з них супроводжується відгуками клієнтів, в яких підкреслюється високий професіоналізм співробітників компанії і керівництва.

- Часто чую від замовників, що ми активні. Це великий плюс, бажання працювати завжди помічають, - аналізує досягнення Андрій Бербека. - Наші хлопці швидше за всіх приїжджають на зустрічі, занурюються в задачу - оперативно дають якісний зворотний зв'язок - без цього важко в умовах високої конкуренції.

За статистикою, у клієнтів «Кодерлайн» популярністю користуються програми «BAS ERP», «Управління торгівлею», «BAS Документообіг» і «BAS Управління холдингом».

- Серед наших клієнтів компанії як корпоративного сегмента, так і клієнти середнього і малого бізнесу. У процентному співвідношенні 70% виручки компанія отримує від великих корпоративних замовників, 30% - від інших. Є хороша динаміка залучення нових клієнтів. Не зменшуємо темп, - розповідає Андрій Бербека.

Детальніше про впроваджені рішення можна дізнатися в розділі компанії «Кодерлайн».

?>