KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Новини

Події і заходи компанії

Все

Якісна робота із реалізації протоколу WebDav з метою включення його до бібліотеки стандартних підсистем і "BAS Документообіг"

Якісна робота із реалізації протоколу WebDav з метою включення його до бібліотеки стандартних підсистем і "BAS Документообіг"
21 Серпня 2015

На адресу генерального директора ТОВ "Кодерлайн" Андрія Бербеки надійшов лист-подяка з підписом керівника відділу розробки програм документообігу фірми "1С:Підприємство" Олександра Безбородова. У ньому виражена подяка колективу компанії за оперативне і якісне виконання робіт із реалізації протоколу WebDav з метою включення його до бібліотеки стандартних підсистем і "BAS Документообіг".

Окремо відзначимо внесок спеціаліста Романа ЦОВАНЯНА в частині інтеграції, web-сервісів, а також роботи із зовнішніми протоколами передачі даних. Його професіоналізм і глибоке знання справи дозволили реалізувати технічно складне завдання в оптимальні терміни.

"Рекомендуємо при підборі компаній в якості підрядників на проектні роботи по "BAS Документообіг", особливо у випадку реалізації інтеграційних завдань, враховувати і залучати ТОВ Кодерлайн".

Ми надіємось на подальший успішний розвиток наших ділових стосунків. Бажаємо Вам і Вашій компанії нових досягнень і фінансового благополуччя!" – говориться у листі-подяці від фірми "1С:Підприємство".

?>