KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Новини

Події і заходи компанії

Новини компанії

Рік успішного розвитку компанії!

Рік успішного розвитку компанії!
28 Грудня 2015

Дорогі колеги! Шановні партнери! 

Ми очікуємо на новий 2016 рік. Впевнений, що він буде ще однією сходинкою у стрімкому розвитку нашої компанії. І для цього у нас є хороша база, створена спільною працею протягом року пройдешнього. Оцініть самі. 

Ми розширились територіально і кількісно: відкрили офіси у Волгограді, Кривому Розі, Золочеві, і тепер, в сумі, володіємо дев’ятьма офісами у Росії та Україні. Відповідно зростає кількість працівників – нас вже 150 людей і, як зазвичай, є потреба співпрацювати із висококласними спеціалістами 1С:Підприємство, менеджерами. 

Відповідаючи на запити часу і відгукуючись на потреби наших клієнтів, ми створили відділ телемаркетингу, відділ продажів по Україні, відділ автоматизації управлінської і корпоративної звітності. 

 Порівняно із початком року утричі зросла кількість клієнтів, багато з яких перейшли зі статусу потенційних на постійних. Вирішуючи їх завдання, працівники "Кодерлайн" реалізували 200 впроваджень, також запропонували нестандартні рішення, які тепер можна представляти, як ноу-хау. Від багатьох клієнтів отримали відгуки і подяку за роботу, а за результатами одного з впроваджень опублікований прес-реліз на сайті фірми "1С:Підприємство". 

Маємо можливість пропонувати клієнтам власні розробки – по нафтосервісах конфігурацію "Koderline:CRM" із двома підсистемами, «хмарні» рішення із Документообіг. Окрім цього, для нової версії Документообіг запропонували і створили англомовний інтерфейс. 

Отримали статуси Центр ERP, Центр ERP Будівництво, сертифікат ЦСО, володіємо сертифікатом ISO 9001:2008. В цілому значно просунулись у рейтингу компаній-франчайзі, і входимо до переліку лідерів за кількістю активних впроваджень "ERP Управління підприємством 2". 

Втричі зросла кількість сертифікатів – зараз їх в нас 338 (!), серед яких значимі: "Спеціаліст-консультант" із впровадження підсистем і прикладних рішень, викладач ЦСО. 

Провели 35 вебінарів і 2 семінари для своїх працівників, спеціалістів 1С:Підприємство, спеціалістів Замовників. Виступили інформаційним партнером семінару, який проводила компанія ПраксісКом, і заключили договір про співпрацю з ТОВ "МашАудит". 

Наші спеціалісти взяли участь у великих заходах 1С:Підприємство виступали із доповідями на секціях традиційного Великого партнерського семінару 1С:Підприємство, Бізнес-форуму ERP, нарадах партнерів 1С:Підприємство. 

Потоваришували у неформальній обстановці під час спільного відпочинку, на корпоративах з нагоди Дня народження компанії, Дня програміста, Нового року. 

Дякуємо колегам – ми чудово попрацювали! 

Дякуємо клієнтам – ми отримали чудовий досвід під час виконання найбільш різноманітних проектів! 

Дякуємо всім за те, що були разом в 2015 році, і до зустрічі у 2016 році! 

 Андрій БЕРБЕКА, керівник компанії "Кодерлайн"

?>