Впровадження «Управління виробничим підприємством» дозволяє автоматизувати облік наступних підрозділів і служб:
Програма «Управління виробничим підприємством» розділяється на окремі підсистеми, відповідальні за вирішення груп суміжних завдань: підсистема управління грошовими засобами, підсистема управління персоналом, підсистема бухгалтерського обліку та ін.
Подібне розділення представляє собою певну умовність, яка полегшує засвоєння прикладного рішення.
«Управління виробничим підприємством» дозволяє якісно покращити і оптимізувати виробництво продукції:
«Управління виробничим підприємством» підвищує оборотність капіталу, дозволяє ефективно управляти інвестиціями, здійснювати контроль витрат і в цілому суттєво підвищити керованість всього бізнесу і його конкурентоздатність.
Опис функціоналу
В конфігурації «Управління виробничим підприємством» розроблені наступні підсистеми:
- управлінський облік і планування;
- регламентований облік;
- облік за МСФЗ.
Управлінський облік і планування будуються за правилами, розробленими всередині підприємства, і слугують для отримання даних, необхідних для управління бізнес-процесами на підприємстві.
Управлінський облік – це фактично система інформаційної підтримки управління. Від регламентованого обліку, він відрізняється тим, що його дані великою мірою призначені для внутрішнього використання. Його основна ціль – допомогти керівникові приймати правильні рішення.
Користувачами управлінської звітності за певних умов можуть бути і зовнішні зацікавлені сторони: партнери по бізнесу, інвестори.
Важливо відзначити, що для підприємств холдингової структури в конфігурації проводиться наскрізний управлінський звіт по всіх організаціях, які входять до холдингу. Тобто, підприємство виступає в якості окремого суб’єкту для завдань управління.
При розробці управлінського обліку в конфігурації був використаний досвід автоматизації російських і українських підприємств, а також враховані основні світові стандарти і методики управління підприємствами.
Принципи ведення регламентованого обліку переважно визначаються чинним законодавством. Під регламентованим обліком в системі розуміють податковий і бухгалтерський облік. Правила ведення такого обліку, вимоги до структури даних, вимоги до правил формування звітності є спільними для всіх підприємств. Правила ведення обліку фіксуються обліковою політикою підприємства. Для регламентованих видів обліку характерна вимога надавати зовнішню звітність до контролюючих органів, сформовану певним чином. Регламентований облік проводиться роздільно для кожної організації, яка входить до підприємства. Дані регламентованого обліку будуються на основі документально підтвердженої інформації, тобто, тих же первинних документів, які покладені в основу управлінського звіту. Таким чином, в компанії здійснюється подвійний контроль над первинною документацією.
Вимоги до звітності за МСФЗ також регламентовані: регламентовані принципи ведення обліку, принципи отримання даних для звітності, змісту звітності. При цьому формат надання кожного звіту із врахуванням загальних правил побудови визначається організацією самостійно. Формат, наприклад, може бути визначений для підприємства його материнською компанією. Звітність за МСФЗ будується як для кожної організації, яка входить до підприємства, так і консолідована по підприємству в цілому. В конфігурації можна виділити механізми для підтримки операційної діяльності підприємства. Такі механізми дозволяють зафіксувати тільки ті дані по кожній господарській діяльності, які відомі на момент її появи, тобто оперативні дані. Механізми для підтримки операційної діяльності виконують також функції оперативного контролю. Під час запису таких операцій аналізується коректність даних в реєстрованих первинних облікових документах, правильність їх оформлення.
Окрім документів операційного блоку в кожному виді обліку можна реєструвати первинні документи, які не відображаються в оперативному блоці. Як правило, це стосується операцій, які деталізують певний вид обліку. Дані таких документів не вимагають оперативного контролю, не впливають на прийняття рішень, специфічні для кожного виду обліку.
Таким чином, конфігурація «Управління виробничим підприємством» дає можливість:
Додаткові
Вартість - 141 300 грн.
*ціни вказані без ПДВ