KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Семінари

Корисна інформація

Нове покоління продуктів «1С:Підприємство» із автоматизації фінансів. Рішення і методики для фінансового обліку і управління підприємством в «BAS ERP»

0
269
22.05.2015

Представники тридцяти компаній різних галузей взяли участь у семінарі "Нове покоління продуктів із автоматизації фінансів від "1С:Підприємство". Рішення і методики для фінансового обліку і управління підприємством у "BAS ERP". Захід організувала і провела компанія "Кодерлайн" у Москве.

     Тема залучила керівний склад великих бізнес-груп, торгових підприємств, банківських структур, підприємств по будівництву бурових, розвідувальних і експлуатаційних свердловин, і ряд інших організацій, бізнес-структур.

     – Серед учасників семінару були як представники компаній, з якими ми співпрацювали раніше при впровадженні рішень 1С, так і новенькі, які виявили зацікавлення до створення корпоративної інформаційної системи в цілому, і до управління фінансами зокрема, – відзначив ведучий Олександр Черненко, який має значний практичний досвід із автоматизації МСФЗ, казначейства, бюджетування, управління продажами, закупівлями, виробництвом.
     
     Розмова видалась предметною завдяки участі Олександра В'ячеславовича у проектах в частині фінансів у великих компаніях, також у міжнародних. Приклади із власної практики були доцільними і при подачі матеріалу під час семінару, і при відповідях на питання слухачів. Він розповів про переваги комплексних конфігурацій "1С:Управління холдингом" і "1С:ERP Управління підприємством 2.0", про склад функціональних блоків і які з них є принципово новими, про подальший розвиток функціональності. 
     
     – Запропонована програма семінару достатньо широка і по кожному пункту можна проводити окремі навчання і не один раз, особливо для холдингів, - сказав спеціаліст-практик із власної досвіду. - Ми ж пройшлись тільки по складу функціональних блоків, призначеннях і основних можливостях. Нам важливо було дати інформацію про особливості реалізації блоків управління фінансами, показати можливості програмних продуктів і нюанси, які можуть проявитись під час їх впровадження. Вважаю, що ми дали достатньо матеріалу клієнтам (теперішнім і потенційним) перед прийняттям зваженого рішення щодо придбання нового покоління продуктів фірми 1С.Можна сказати, що семінар вдався і задоволення від роботи отримали всі.

З презентаційними матеріалами можна познайомитись тут:

Частина 1
Частина 2Додати коментар
Message Text*
Spam bot protection (CAPTCHA)
Load image