KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Документообіг

Автоматизація роботи з документами

Робота з договорами

Для полегшення роботи працівників різних служб із договорами є можливість налаштувати процес узгодження/підписання у зручному для всіх форматі, передбачити шаблони, які найбільш затребувані у даній компанії.

Миттєвий доступ до файлів

Швидкий доступ певної категорії працівників до обмеженої інформації. Користувач контактує з документами, до яких у нього є персональний доступ.

Інтеграція із хмарним сховищем

Синхронізація файлів користувача "Документообіг" із хмарнимм сервісами. Це дає можливість створювати і редагувати файли на будь-яких пристроях у будь-якій точці світу, онлайн чи офлайн.

Програмні рішення для автоматизації документообігу

Типові програми

BAS Документообіг КОРП Документообіг

"BAS Документообіг КОРП" не має галузевої специфіки і може ефективно використовуватись як у бюджетному секторі, так і в комерційних підприємствах, чи це розподілена холдингова структура з великою кількістю користувачів чи невелике підприємство. Будучи універсальною, програма легко може бути налаштована і адаптована під специфіку конкретної організації.

"Документообіг КОРП" рекомендується використати для автоматизації бюджетних установ і комерційних підприємств зі складною організаційною структурою чи складним документообігом.

Функції типових програмних продуктів

Є питання щодо автоматизації документообігу?