KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Медіаіндустрія

Автоматизація діяльності медіакомпаній

Типові проблеми обліку компаній медіагалузі

Непрозорість даних управлінського обліку, відсутність узгодження з даними бухгалтерського обліку, нестача якісних даних у потрібних розрізах для повноцінного прийняття управлінських рішень.

Великі відмінності у обліку нематеріальних активів, різні методи амортизації прав, різні періоди відображення витрат і зарахування виручки в українському обліку, обліку по МСФЗ.

Часто застарілі інформаційні рішення: Excel, 1С:Підприємство різних конфігурацій, власні розробки та інші системи (SAP, Скала і т.д.). Іноді кожен підрозділ має власну інформаційну систему.

Складність моніторингу діяльності підрозділів: від збору даних до контролю фінансово-економічних показників (облік витрат майбутніх періодів - облік прав, облік робіт і зарплати позаштатних працівників, інтеграції з плановими/ефірними програмами, інтеграції з системами посередницьких компаній з питань реклами).

Рішення для медіакомпаній

  Налаштована CRM-система з широкою функціональністю, можливістю кастомізації і покращення процесів компанії, а також – інтеграції із обліковими системами фірми 1С. Рішення призначене для компаній середнього бізнесу з можливістю роботи до 20 користувачів у єдиній інформаційній базі.

  Програмний продукт призначений для управління фінансами, ведення регламентованого і міжнародного обліку, як окремих підприємств, так і підприємств, об'єднаних в групи (холдинги, конгломерати, групи компаній).

Програмний продукт «BAS Бухгалтерія базова» - це версія для одного користувача. Призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку комерційних підприємств.

Особливості «BAS Бухгалтерія базова»:

 • Готове рішення для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку на одному комп'ютері
 • Бухгалтерський і податковий облік організацій та індивідуальних підприємців у різних інформаційних базах
 • Загальна система оподаткування, ССО, ЄПТД
 • Строга відповідність законодавству, оперативне відображення змін в законах і звітності
 • Широкі можливості користувацьих налаштувань, які дозволяють самостійно налаштовувати методики обліку без програмування
 • Програмний продукт «Зарплата та управління персоналом» призначений для комплексної автоматизації розрахунку зарплати, кадрового обліку і управління на підприємствах. Програма застосовується в кадрових службах, бухгалтерії і підрозділах, які займаються організацією роботи персоналу. "Зарплата та управління персоналом" розроблена із врахуванням вимог законодавства і міжнародного практичного досвіду управління персоналом.

   "BAS Документообіг КОРП " в комплексі вирішує широкий спектр завдань автоматизації обліку документів, взаємодії працівників, контролю і аналізу виконавчої дисципліни. Програма підтримує роботу багатьох користувачів у локальній мережі або через Інтернет, також через веб-браузери.

   Програмний продукт призначений для комплексної автоматизації управлінських компаній, холдингів і охоплює основні галузі управлінського і фіскального обліку:

  • бюджетування і централізована скарбниця;
  • консолідація управлінської звітності і бізнес-аналіз;
  • управління договорами;
  • інвестиційні проекти;
  • централізоване управління закупівлями і активами;
  • облік, підготовка окремої і консолідованої звітності за МСФЗ;
  • управліня мастер-даними (нормативно-довідковою інформацією) групи компаній.

  Ви отримаєте кращу пропозицію по напрямках

  1
  Автоматизація управлінського/фінансового обліку
  2
  План-фактний аналіз проектів, фінансовий результат проектів
  3
  Аналіз і оптимізація роботи систем на базі «1С:Підприємство», «BAS» і ін
  4
  Послуги з підтримки як баз даних, так і користувачів в частині рішень «1С:Підприємство», «BAS»
  5
  Аутсорсинг програмістів і консультантів по

  Довірте автоматизацію свого бізнесу професіоналам!

  Залиште заявку

  • Вас проконсультує менеджер або спеціаліст
  • Ми запропонуємо варіанти рішення Ваших завдань
  • Ви отримаєте комерційну пропозицію із оцінкою вартості і термінів проекту
  

  Наш досвід

  Реалізовані проекти