KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Торгівля

Рішення для автоматизації торгових підприємств

Оптового продажу

Система автоматизації оптової торгівлі забезпечує взаємозв'язок різних відділів торгового підприємства у єдиній інформаційній системі: планування закупівель і продаж, рух грошових ресурсів, оперативне ведення обліку

Роздрібного продажу

Власникам магазину чи мережі магазинів надається можливість автоматизації обліку магазину, постачання і підключення торгового обладнання, налаштування обміну із бек офісною системою. 

Інтернет-магазинів

Автоматизація інтернет-магазину забезпечує пришвидшення роботи із онлайн-заявками, оперативне оновлення інформації товарів, контроль виконання замовлення. 

Причини автоматизувати оптову торгівлю

Гнучкість планування і управління грошовими витратами
Контроль запасів на складах
Висока ефективність використання трудових ресурсів і якість обслуговування

Причини автоматизувати роздрібну торгівлю

Гнучка система централізованого управління цінами на торгових місцях
Спрощення процесу ревізійного контролю
Планування витрат, економія ресурсів, залучення нових клієнтів

Програмні рішення для автоматизації торгівлі

Типові продукти

BAS Управління торгівлею

CRM ПРОФ для України

«BAS Управління торгівлею» – це програма для автоматизації завдань оперативного і управлінського обліку, аналізу і планування торгових операцій. «Управління торгівлею» дозволяє автоматизувати трудомісткі рутинні операції, звільнити працівників для виконання аналітичних і управлінських функцій і цим же підвищити ефективність роботи торгових і складських служб.

CRM-система дозволяє: проводити облік клієнтів, проводити аналіз бази клієнтів, управляти продажами, робочим часом (тайм-менеджмент), маркетингом (анкетування, e-mail розсилки), автоматизувати бізнес-процеси, формувати звітність (воронка продаж, аналіз клієнтської бази і т.д.). Суть CRM — отримати максимальну користь від взаємовідносин із кожним клієнтом.

BAS Комплексне управління підприємством

Забезпечує рішення основних завдань обліку, які стоять перед ФОП упродовж ведення торгової діяльності, а також дозволяє вести регламентований облік відповідно до законодавства України.

Комплексне рішення, призначене для автоматизації всіх завдань управління і обліку на підприємствах різних форм власності і галузевої приналежності.

Бажаєте впровадити програму?

Програми для автоматизації галузевих напрямків

Програмний продукт призначений для комплексної автоматизації торгової діяльності магазинів, салонів, роздрібних торгових точок і роздрібних мереж, орієнтованих на продаж окулярів, оправ, лінз і аксесуарів для окулярів.

Програмний продукт призначений для комплексної автоматизації торгової діяльності магазинів, салонів, бутиків та інших роздрібних торгових точок і роздрібних мереж, орієнтованих на продаж одягу, взуття, аксесуарів, товарів для спорту і активного відпочинку.

Програмний продукт «Аптека» призначений для комплексної автоматизації торгової діяльності аптек, аптечних кіосків і аптечних роздрібних мереж, орієнтованих на продаж лікарських засобів, БАДів, засобів гігієни, медичних апаратів і т.д.

Програмний продукт «Ювелірний магазин» призначений для комплексної автоматизації торгової діяльності магазинів, салонів, роздрібних торгових точок і роздрібних торгових мереж, орієнтованих на продаж ювелірних виробів і біжутерії.

Програмний продукт призначений для комплексної автоматизації торгової діяльності магазинів, салонів, бутиків та інших роздрібних торгових точок і роздрібних мереж, орієнтованих на продаж одягу, взуття, аксесуарів, товарів для спорту і активного відпочинку.

Є питання по автоматизації торгівлі?


Наші проекти

ТОВ "МЕТРО Кеш енд Кері Україна"

ТОВ "МЕТРО Кеш енд Кері Україна"

Компанія:

ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

Галузь:

Оптова торгівля

Компетенція:

Торгівля

Рішення:

Управління торгівлею

Коротко про проект

Управління продажами, логістикою і транспортом (SFM, WMS, TMS)
Продажі (збут), сервіс, маркетинг
Оформлення замовлень покупців
Планування продажів

ТОВ «ВНВ Компані»

ТОВ «ВНВ Компані»

Компанія:

ТОВ «ВНВ Компані»

Галузь:

Роздрібна торгівля через мережу Інтернет

Компетенція:

Податковий облік

Рішення:

Бухгалтерія 8. Базова версія

Коротко про проект

Фінанси, управлінський облік, моніторинг показників
Облік бухгалтерський, податковий, бюджетний, включаючи регламентовану звітність
Податковий облік