KoderLine
KoderLine
Обслуговування i продаж
програмного забезпечення

Вебінари

Корисна інформація

Вебінар «BAS Управління холдингом» . Централізація та консолідація інформації. Підхід до централізованого управління майстер-даними »

0
625
05.04.2017

Компанія «Кодерлайн» провела вебінар «BAS Управління холдингом». Централізація та консолідація інформації. Підхід до централізованого управління майстер-даними»

Необхідність управління майстер-даними встає перед усіма холдингами при вирішенні завдання централізації і консолідації бізнес інформації (планування в 1С:Підприємство, підготовки консолідованої звітності в 1С:Підприємство, управління закупівлями в 1С:Підприємство, централізованого управління процесами казначейства та інше). При тому, що частина холдингів вже перейшла на єдині класифікатори, все ж більшість зазнають труднощів із синхронізацією даних між ДЗО. В ході вебінару познайомили з підходами програмного продукту «Управління холдингом» в частині управління майстер-даними (жорсткий і м'який підходи).

Ведуча: Олена ГНАТЕНКО – кандидат економічних наук, сертифікований фахівець 1С:Підприємство, сертифікований фахівець з управлінського обліку (диплом CIMA «Управління ефективністю бізнесу»)

Програма вебінару:

1. Загальні підходи до управління майстер-даними:

a. жорсткий підхід

b. м'який підхід

2. Налаштування і подальший імпорт майстер-даних із зовнішніх інформаційних баз

3. Експорт еталонних даних

4. Пошук та видалення дублів в 1С:Підприємство

5. Синхронізація майстер-даних

6. Узгодження змін майстер-даних

Презентація 

Відео 


Додати коментар
Message Text*
Spam bot protection (CAPTCHA)
Load image
 
РОЗДІЛИ
Теги
ОСТАННІ СТАТТІ